Anabela Aya Gdańsk Lotos Siesta Festival

Data imprezy: 26.04.2020

Diva Muzyki Angolańskiej, Największy wschodzący talent, Najlepsza artystka Afryki Centralnej – Anabela Aya wystąpi na
X Gdańsk Lotos Siesta Festival
Afro-jazz, soul, etno, gospel, a nawet i fado w jednym i na jednym koncercie – 26 kwietnia o 22:00, Klub Parlament

Anabela Aya to jeden z najciekawszych głosów afrykańskiego, etnicznego jazzu. Już teraz może poszczycić się nagrodą „Divy Muzyki Angolańskiej”. Urodziła się w 1983 roku w Luandzie, a muzyką zainteresowała ją matka, która prowadziła kościelny chór Metodystów. Anabela nie poprzestała jednak na religijnych pieśniach, lecz odkryła dla siebie soul, afro-jazz a nawet fado i wszystkie te wpływy dziś słychać w jej nagraniach na płycie Kuameleli. Za ten album została nominowana do nagród: „Najlepsza Artystka Afryki Centralnej” i „Największy Wschodzący Talent”. Wygrała też Luanda Song Festival w 2017 roku, a w kolejnym otrzymała nagrodę krytyków państwowego radia w swojej ojczyźnie.
Zatem 26 kwietnia w Klubie Parlament będziemy mieli okazję odkryć energię, wirtuozerię, czar i swobodę w przekraczaniu granic muzycznych gatunków – Anabela Aya w Polsce po raz pierwszy na Gdańsk Lotos Siesta Festival, gorąco zapraszamy!
Bilety w ebiletariach i poprzez stronę www.modernlook.pl od niedzieli po 15:00
Uwaga:
Osoby, które chcą zwrócić zakupione wcześniej bilety na koncert Lucii de Carvalho uprasza się o kontakt z odpowiednią dla nich bileterią. Ci z Państwa, którzy pragną zachować ważność biletów na koncert Anabeli Aya proszeni są o zachowanie biletów do kontroli, Za niedogodność organizatorzy najmocniej przepraszają.