Dancehall Challenge. Zwycięzca Zgarnia Wszystko 2017!

Już na początku kwietnia po raz szósty odbędzie się prawdziwe dancehallowe święto – Dancehall Challenge zwycięzca zgarnia wszystko! Zawody na którze przybywają tancerze z całego kraju, które ukazują ducha dancehallu i łączą wszystkich tancerzy i zajawkowiczów tego niesamowitego tańca i kultury 🙂

Zawody odbędą się jak zwykle w 3 kategoriach solo, duety i ekipy, kategorie te będą podzielone na dwa bloki taneczne: do 15 lat i powyżej 15 lat. Kategorie dla młodszych tancerzy odbędą się rano, zaś dla starszych po południu.

O selekcję gorących tjunów do walk zadba Dj Szi! Zaś muzyka grup i duetów będzie ogarniana przez Dj Długiego 🙂

1 kwietnia to zawody, które odbędą się w Klubie Parlament, mieszczącym się w samym sercu Gdańska, zaś 2 kwietnia odbędą się warsztaty z jurorami – informacje o miejscu, cenach itd. ukażą się niebawem.

Kategorie:
Dancehall do 15 lat!
Solo
Duety
Ekipy

* Solo eliminacje, prezentacje do muzyki organizatora po 5 osób do tego samego tuna, każdy tańczy osobno, następnie walki (czas wyjść zostanie podany niebawem)
**Duety własne show 1.5min, finał walki
***Ekipy własne show 3 min, finał walki

Dancehall powyżej 15 lat:
Solo
Duety
Ekipy

* Solo eliminacje, prezentacje do muzyki organizatora, wyjścia po 5 osób do tej samej muzyki, każdy tańczy po kolei, następnie walki (czas wyjść zostanie podany niebawem)
**Duety własne show 1.5min, finał walki
***Ekipy własne show 3 min, finał walki

Zagra Dj Szi
https://www.facebook.com/DjSzi/

Prowadzenie Mati i QG

Sędziowie:
Keemi Elitte
Dancing Rebel
?

Nagrody:
Puchary, dyplomy, nagrody pieniężne oraz nagrody ufundowane przez sponsorów.
Szczegółowe informacje niebawem.

PROGRAM: soon come

Zgłoszenia ( należy podać: kategorię wiekową || imię nazwisko lub pseudonim || nazwa duetu || nazwa ekipy + ilość osób + miasto ) należy przesyłać do 5 marca na adres ramonasofly@gmail.com —-> opłata startowa 25zł od kategorii od osoby.
Widzowie wstęp 15zł

UWAGA! W wypadku dużej ilości zgłoszeń organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia list startowych przed upływem terminu zgłoszeń!

Muzykę ekip i duetów należy przesać na adres muzykadch@gmail.com , w nieprzekraczalnym terminie do 19 marca 2017 roku w formacie mp3 lub wave, podpisując nazwą ekipy, duetu lub imionami i nazwiskami, tak aby można było łatwo i szybko ją zidentyfikować.

Nasze miejsce to bardzo klimatyczny klub o niezwykłej architekturze Parlament:
https://www.facebook.com/klubparlament/?fref=ts

Organizator:
https://www.facebook.com/studiotancasofly/

Informacje

Data 1 kwienia 2017 Gdańsk

Start imprezy ok. 9:00
Orientacyjne zakończenie 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × cztery =