Gdańsk – Abelard Giza “Ludzie Trzymajcie Kapelusze”

Abelard Giza w najnowszym programie stand-up comedy “LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE” [godz. 19:00]

“LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE” to najnowszy program Abelarda Gizy. To też najświeższy zapis tego, co Abelardowi chodzi po głowie. Przez scenę przemknie całą galeria postaci – od zakatarzonych przedszkolaków po gobliny ze szklanej góry. Dowiecie się też kto stoi na drodze do stworzenia “nadczłowieka”, po co uczyć się jak zabić jeża i co powiedział Cezar przed śmiercią.

Razem z Ableardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler w programie “Anatomia pecha”

Adam Van Bendler– Charyzmatyczny komik z Trójmiasta. Na scenie roznosi go energia. Występował w stacjach TVP, Comedy Central oraz w programie Kuby Wojewódziego. Zajął 2 miejsce na Antrakt Stand-up Festiwal. Roastował Popka. Supportuje Abelarda Gizę. Uczestniczył w ostatniej, 4 Gali Stand-up Comedy.
Jego program, “Anatomia pecha” to piekielna przejażdżka, paranoicznym wagonikiem po torach jego własnej niefrasobliwiści. Pęd historii zaciera granicę między głupotą a przypadkiem. To trzeba usłyszeć na własne oczy!

PROGRAM PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

Informacje

Cena biletów:
40 zł (w przedsprzedaży) / 50 zł (w dniu koncertu)

Bilety dostępne online:
– biletyna.pl
http://biletyna.pl/event/Abelard-Giza-program-pt-LUDZIE-TRZYMAJCIE-KAPELUSZE-Klub-muzyczny-Parlament-Gdansk-e51515.html#buy