Halloween 2016

Nadchodzi imprezowa Masakra!!!

Czas biegnie potwornie szybko i nieubłaganie zbliża się dzień Halloween. Widmo dobrej zabawy jest piekielnie realne. Mamy przeraźliwie wielką przyjemność zaprosić wszystkich strasznych, podłych i diabolicznych na straszliwie dobrą imprezę. Upiorny wystrój, poczęstunek z piekła rodem, wściekle dobra muzyka to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na zbłąkane duszyczki.
Nosferatu Cj zadba, aby skutki waszych nieziemsko szaleńczych pląsów były wręcz opłakane. Jak co roku, czeka na Was smoczy łój na piekielnym chlebie z czarcim ogórem do tego. Będziemy tak podli, że wszystkich w pełnym przebraniu wpuścimy za darmo i bez kolejki.

Mało tego: będziemy tak szokująco niedobrzy, że wyglądających najbardziej groźnie, niegrzecznie, diabolicznie i odrażająco nagrodzimy iście nieziemskimi nagrodami. Pamiętacie jak makabrycznie było w zeszłym roku? W tym roku będzie jeszcze okropniej, koszmarniej i bardziej przerażająco. A posępny obserwator utrwali Wasze wstrętne występki na zgniłej kliszy umarłym aparatem.

Uwaga wszystkie umarlaki, zombiaki, wilkołaki, czarownice duchy, diabły, wampiry, potwory i inni przebierańcy!!!
Macie szanse wygrać piekielnie atrakcyjne nagrody.
Nasza determinacja w pobudzaniu waszej kreatywności jest wielka i nie cofniemy się przed niczym aby w tym dniu nasi goście byli najlepiej przebranymi imprezowiczami w całym 3mieście.

Między 22.oo a 24.oo nasz fotograf wykona sesję zdjęciową każdej przebranej osobie, która wyrazi na to ochotę. Z Waszych zdjęć zostanie utworzona KONKURSOWA GALERIA HALLOWEENOWA, którą opublikujemy na naszym FB. Z grona osób biorących udział w konkursie komisja wybierze 10 zdjęć, które w ciągu 7 dni od daty opublikowania galerii, zdobędą naszym zdaniem wasze największe zainteresowanie oraz szereg aktywności, które nas utwierdzą w podjęciu decyzji. Następnie opublikujemy galerię THE BEST 10 OF HALLOWEEN 2016, z której komisja wybierze głównego zwycięzcę oraz dwie osoby, które również ,,staną na podium”. Przekonajcie nas dlaczego dana stylizacja Wam się najbardziej podoba. Pomóżcie osobom biorącym udział w konkursie zdobyć główną nagrodę.

Regulaim konkursu: https://parlament.com.pl/o-klubie/regulamin-konkursu-halloween-2016-na-facebooku/

W tym roku mamy dla Was jeszcze drugi konkurs, w którym do wygrania jest aparat Fujifilm Instax mini 70. Co musicie zrobić, żeby to cacko trafiło w wasze ręce? Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia w czasie imprezy na tle specjalnej, przeznaczonej do tego ścianki, umieszczonej pomiędzy salą barową a salą taneczną. Zdjęcie opatrzon hashtagami #klubparlament” i #parlamenthalloween2016. należy umieścić na portalu Instagram.

Regulamin konkursu: https://parlament.com.pl/o-klubie/regulamin-konkursu-halloween-2016-na-instagramie/

Informacje
  • OSOBY W PEŁNYM PRZEBRANIU WSTĘP FREE (osobna kolejka do wejścia oraz szansa na wygranie niesamowitych nagród!)
  • Pozostali wstęp 20 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + siedem =