Halloween 2017

? Nieubłaganie zbliża się noc pełna strachu i grozy – Halloween 2017! ?

Jak co roku, wszystkie koszmary wyjdą na ulice miast by przerażać i ziścić nasze najgorszy sny. ? Czas spojrzeć strachom w oczy i pokonać wszelkie lęki! Zapowiada się największa jatka tego roku! Upiorny nastrój, mrożąca krew w żyłach zabawa i nieziemsko szaleńcze atrakcje towarzyszyć będą starciu dobra ze złem! ☠️ Nie pozwól się przestraszyć! Twoją jedyną szansą na przetrwanie jest dołączenie do naszej grupy superbohaterów walczących ze strachem i okrucieństwem! ?

? Walka odbędzie się w rytmie przeraźliwie dobrych setów naszego DJ’a, a mocy dodawać będą alkohole prosto z planety Krypton. Każdemu, kto ujawni swoje potworne oblicze, wpuścimy w nasze szeregi za darmo! ?

? Pozwólcie wspomóc się naszemu Iron Manowi, który swoją nowoczesną technologią uwieczni Wasze epickie starcia i doda naszemu zwycięstwu blasku fleszy. Najsilniejsi i niezwyciężeni, odznaczający się oryginalnością i nieziemskim podejściem do walki, zostaną odznaczeni bohaterskimi wyróżnieniami za swą waleczną postawę! ⚡️

? Między 22.oo a 24.oo nasz fotograf wykona sesję zdjęciową każdej przebranej osobie, która wyrazi na to ochotę. Z Waszych zdjęć zostanie utworzona KONKURSOWA GALERIA HALLOWEENOWA, którą opublikujemy na naszym FB. Z grona osób biorących udział w konkursie komisja wybierze 10 zdjęć, które w ciągu 7 dni od daty opublikowania galerii, zdobędą naszym zdaniem wasze największe zainteresowanie oraz szereg aktywności, które nas utwierdzą w podjęciu decyzji. Następnie opublikujemy galerię THE BEST 10 OF HALLOWEEN 2017, z której komisja wybierze głównego zwycięzcę oraz dwie osoby, które również ,,staną na podium”. Przekonajcie nas dlaczego dana stylizacja Wam się najbardziej podoba. Pomóżcie osobom biorącym udział w konkursie zdobyć główną nagrodę ?

Informacje

? Regulamin konkursu:
https://parlament.com.pl/regulamin-konkursu-halloween-2017-na-facebooku/

W tym roku mamy dla Was jeszcze drugi konkurs, w którym do wygrania będą SŁUCHAWKI NAUSZNE JBL E45 BT BLUETOOTH. Co musicie zrobić, żeby to cacko trafiło w wasze ręce? Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia w czasie imprezy na tle specjalnej, przeznaczonej do tego ścianki, umieszczonej pomiędzy salą barową a salą taneczną. Zdjęcie opatrzon hashtagami #klubparlament” i #parlamenthalloween2017 należy umieścić na portalu Instagram ?

? Regulamin konkursu:
https://parlament.com.pl/regulamin-2017-ii-konkurs/

OSOBY W PEŁNYM PRZEBRANIU WSTĘP FREE ?‍??
( osobna kolejka do wejścia oraz szansa na wygranie niesamowitych nagród!) Pozostali wstęp 20 zł