Halloween 2018

? Halloween 2018, czyli noc pełna strachu i grozy przed nami! ?

31 października przenosimy się do ojczyzny porachunków mafijnych i tequili! W tym gorącym kraju żałoba i radość, tragedia i rozrywka to najlepsi towarzysze. Cukrowe czaszki, tańczące kościotrupy, kostucha w sombrero, czyli festiwal śmierci na całego! Wznosimy toast za meksykańskie święto zmarłych Día de Muertos!

Początki festiwalu śmierci sięgają aż 3 tysięcy lat. Niegdyś odbywał się on podczas 9. miesiąca kalendarza słonecznego Azteków – zwanego narodzinami kwiatów. Święto było poświęcone „Królowej Śmierci”, żonie Władcy Krainy Zmarłych. Podczas uroczystości ludy prekolumbijskie uwielbiały prezentować kolekcje czaszek jako trofeów wojennych. Tego nie będziemy wymagać od naszych gości, ale liczymy na Waszą kreatywność w temacie Halloweenowych przebrań!Jak co roku, najlepsze kostiumy związane z tematem przewodnim imprezy zostaną nagrodzone straasznie atrakcyjnymi nagrodami. Co trzeba zrobić?

1. Przyjść w poootwornym przebraniu na Halloween 2018 do Parlamentu.

2. Dać się sfilmować naszemu pracownikowi w kostiumie w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu (drugi poziom sali tanecznej, na przeciwko wejścia do klubu od ul. Teatralnej)

3. Śledź swój film na naszym FB i zobacz, czy wygrasz główną nagrodę, czyli 1000 zł!Dokładny regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Informacje

Oczywiście – OSOBY W PEŁNYM PRZEBRANIU WSTĘP FREE ???
Pozostali wstęp 30 zł.