Mash Fun z Jacob A & Groove Cocktail

8 września chcemy Was trochę zaskoczyć ?
Tradycyjne piątkowe MashFun połączymy z występami jednych z najlepszych muzyków sceny klubowej w Polsce ? Imprezę będzie rozkręcałDj BezKsywy, a od północy do godziny 2:00 posłuchacie rewelacyjnego duetu Jacob A & Groove Cocktail. Mieszanka muzyki elektronicznej z dawką niesamowitego wokalu Jacoba A sprawi, że będzie chcieli zostać u nas do rana ?
? Śledźcie nasz profil i czekajcie na więcej info!

W skrócie o naszych gościach:

Tommy Gustav ?
Znany jest również jako Groove Cocktail to polski dj oraz producent związany z klubową sceną od ponad 15 lat. Jest założycielem oraz współwłascicielem wytówrni Taste The Music. Organizował wiele eventów związanych z imprezami Taste The Music Label Night. Rezydent tego cyklu imprez w poznańskim klubie SQ. Najbliższe jego sercu dzwięki to Deep House, Soulful oraz Tech House. Zagrał mnóstwo imprez na terenie kraju i nie tylko. Odwiedzał klubu w Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Gruzji, Holandii czy Niemczech. Grywał z największymi sławami muzyki house jakimi są Sandy Rivera aka Kings of Tomorrow, Roger Sanchez, Ralf Gum, Purple Disco Machine, Full Intention oraz wielu innych.

Jacob A ?
Wokalista, twórca tekstów, klubowy MC współpracujący z najlepszymi artystami muzyki elektronicznej i nie tylko. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem. Uczestnik wielu festiwali oraz eventów muzyki elektronicznej w Polsce w tym Sunrise Festival, Global Gathering, Godskitchen, Tunnel Electrocity czy Enhouse. Wspólnie z dj’ami Neevald’em i Bartes’em gościli w Ibiza Global Radio oraz Ibiza Sonica, a także występowali w kilku klubach Białej Wyspy, między innymi w Bora Bora Beach Bar czy też KM5 razem z rezydentem klubu Pacha – Grahamem Saharą czy Tomem Novy’m. Do tej pory artysta wystąpił w wielu krajach Europy a także poza nią. Produkcje oraz klipy nagrane z rosyjskim duetem Moonbeam, a także Going Deeper wydającymi w Armadzie Czy Spinnin Records, zaowocowały występami w Tajwanie. Mogliście je także usłyszeć w audycji radiowej u Tiesto! 

Informacje

✔ Startujemy jak zwykle o 21:00, a kończymy skoro świt z ostatnim gościem!
✔ WSTĘP: Do godziny 23 wejście za FREE. Po godzinie 23 wejście 10 zł.
✔ Nad wejściem do klubu czuwa nasz selekcjoner.
✔ Chcesz zarezerwować stolik? Dzwoń śmiało: 785 967 000

__________________________

Till 11:00 p.m. entrance is free. After 11:00 p.m.- 10 zl
There is selection upon the entrance
The Club is opened from 9:00 p.m. till the last guest.
For reservation: 785 967 000