Mash Fun z William Malcolm

Kontynuujemy nasze piątkowe sety elektroniczne! ?

Ostatnie imprezy pokazały, że jesteście fanami takiego brzmienia!

Dla niewtajemniczonych ?

Tradycyjne piątkowe MashFun połączymy z występami jednych z najlepszych muzyków sceny klubowej w Polsce ? Imprezę będzie rozkręcał nasz stały rezydent, a od północy do godziny 2:00 posłuchacie rewelacyjnego William Malcolm / Nightrun87. Obstawiamy, że do rana nie będziecie chcieli zejść z parkietu ?

? Śledźcie nasz profil i czekajcie na więcej info!

W skrócie o naszym gościu ?

? William Malcolm (aka. NIGHTRUN87, aka. Billy Savage) jest Amerykaninem szkockiego pochodzenia. Wychowany i zamieszkały w Polsce, podbił już wiele serc swoimi talentem ?
Z Gdańskiem jest szczególnie związany ze względu na ukończenie tutejszej Akademii Muzycznej. Szersza publicznośc kojarzy go z występów z pierwszej polskiej edycji programu „X-Factor”. Oprócz tego jest liderem zespołu “Timmy and the Drugs” i kompozytorem melodyjnych, soundtrack’owych utworów na klawisze. Jego muzyka pojawia się w wielu międzynarodowych rozgłośniach, tj: NewRetroWave (USA), Beyond Synth (USA), Neon Nights (USA) czy Synthwaves (Germany).

? W 2013 roku została wydana jego debiutancka płyta „Takes One To Know One”. Krążek powstał przy współpracy z zaprzyjaźnionymi muzykami tworzącymi zespół występujący pod nazwiskiem lidera. Płyta, która jest zwieńczeniem dotychczasowej solowej kariery Williama, zawiera 10 kompozycji będących wypadkową takich gatunków muzycznych jak rock, pop, elektronika a niekiedy nawet rock progresywny ?

Informacje
✔ Startujemy jak zwykle o 21:00, a kończymy skoro świt z ostatnim gościem!
✔ WSTĘP: Do godziny 23 wejście za FREE. Po godzinie 23 wejście 10 zł.
✔ Nad wejściem do klubu czuwa nasz selekcjoner.
✔ Chcesz zarezerwować stolik? Dzwoń śmiało: 785 967 000
__________________________

Till 11:00 p.m. entrance is free. After 11:00 p.m.- 10 zl
There is selection upon the entrance
The Club is opened from 9:00 p.m. till the last guest.
For reservation: 785 967 000