Urszula

Agencje Go Ahead i P.W. Events z przyjemnością zapraszają na dwa klubowe koncerty Urszuli! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej wystąpi 9 kwietnia w poznańskim Eskulapie i 17 kwietnia w gdańskim Parlamencie z okazji dwudziestolecia płyty „Biała Droga”.

Informacje

17.04.2016 (niedziela)
Parlament/Gdańsk (ul. Świętego Ducha 2)
Cena biletów: 49 (http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,334.html)/59 (przedsprzedaż)/69 (w dniu koncertu)
Miejsca zakupu: www.pwevents.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl,www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Będą to pierwsze klubowe koncerty Urszuli od niemal dwudziestu lat! Z tej okazji publiczność może spodziewać się wyjątkowych występów – w Poznaniu i Gdańsku nie zabraknie największych przebojów Urszuli, ale także materiału z płyty „Biała Droga”, która miała swoją premierę dokładnie dwadzieścia lat temu. W marcu tego roku ukaże się reedycja tej płyty z wyjątkowymi dodatkami DVD oraz dwoma utworami, które nie weszły pierwotnie na album. Urszula z całą pewnością zagra jeden z nich na koncertach.

Urszula jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. To z jej repertuaru pochodzą przeboje takie jak „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Na sen”, „Rysa na szkle”, „Malinowy król” czy „Konik na biegunach”. Na polskiej scenie muzycznej z powodzeniem funkcjonuje od ponad trzydziestu lat, a jej płyty niezmiennie pokrywają się złotem i platyną. „Biała Droga” ukazała się w 1996 roku i z pewnością jest jednym z najważniejszych albumów w dorobku Urszuli. Single „Na sen” i „Niebo dla Ciebie” dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów radiowej Trójki, a w ubiegłym roku z okazji rocznicy nagrania tego materiału artystka wystąpiła na Przystanku Woodstock ze specjalnym koncertem. Dwudziestolecie „Białej Drogi” stało się też pretekstem do organizacji koncertów klubowych.

Wejściówki na koncerty Urszuli wkrótce trafią do sprzedaży. Po szczegóły zapraszamy na www.go-ahead.pl i www.pwevents.pl.

Klub otwierany jest o godz. 18:30. O godz. 20:00 – rozpoczęcie występu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 12 =