Happysad – Gdańsk

koncert w ramach trasy Rekordowo Letnie Lato 2020

miejsce:
Klub Parlament
ul. św. Ducha 2, Gdańsk

wstęp: 18:00, start: 19:00

Bilety: 69 zł w przedsprzedaży / 79 zł w dniu koncertu

goout.net https://goingapp.pl/bilety/happysad-rekordowo-letnie-lato-gdansk?fbclid=IwAR13aY06U4LcxJyuDmBcB6C6_gx2en5TpkKTjQ-3TLtkex4e2410qjzslv4

Równo trzy miesiące po premierze swojej ósmej płyty zespół Happysad wyrusza w trasę promocyjną. Następcę ozłoconego już Ciała Obcego, krążek Rekordowo Letnie Lato, wydał 29 listopada 2019 Mystic Production, a promują go single: „Cały”, „Jak dawniej” oraz „Słoneczniki i konopie”, do których zespól przygotował trzy teledyski.

„- Cieszymy się, że chyba po raz pierwszy w naszej historii, od wydania płyty do rozpoczęcia trasy promującej minie trochę czasu. Publiczność będzie miała okazję poznać bardzo dokładnie materiał, trochę z nim pożyć. Wierzymy, że fani na koncerty przyjdą zaangażowani emocjonalnie. My natomiast będziemy mieli chwilę na przygotowanie się do odgrywania tych utworów na żywo. Wbrew pozorom to dość wymagający materiał” – mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu.

Portal interia.pl w recenzji płyty napisał: „To naprawdę świetne, melodyjne, ale jednocześnie uciekające w nieoczywiste strony kompozycje” dodając także: „Ewolucja Happysadu jest jedną z najbardziej fascynujących i satysfakcjonujących w historii polskiego rocka”.

Na program każdego występu złożą się piosenki z Rekordowo Letniego Lata i najbardziej znane utwory zespołu.