Mash Fun z Misza i Seb Skalski

Kontynuujemy nasze piątkowe sety elektroniczne! ?
Ostatnia impreza pokazała, że jesteście fanami takiego brzmienia!

Dla niewtajemniczonych ?

Tradycyjne piątkowe MashFun połączymy z występami jednych z najlepszych muzyków sceny klubowej w Polsce ? Imprezę będzie rozkręcał Dj BezKsywy, a od północy do godziny 2:00 posłuchacie rewelacyjnego Seb Skalski. Przez lata grania w klubach oraz na festiwalach, zyskał wielu fanów swoim bezkompromisowym i tanecznym stylem. Obstawiamy, że do rana nie będziecie chcieli zejść z parkietu ?
? Śledźcie nasz profil i czekajcie na więcej info!

W skrócie o naszym gościu ?

DJ, muzyk i producent związany z warszawską sceną klubową oraz z prestiżową wytwórnią Purple Music należącą do swiatowej sławy house – Jamiego Lewisa, absolwent Red Bull Music Academy – Dublin 2000. Muzyczna przygoda Skalskiego zaczęła się w dzieciństwie, od gry na pianinie, gitarze i perkusji. W roku 1997 Seb został Dj-em. Znany jest z anteny Radiostacji, gdzie od początku jej istnienia przez 5 lat prowadził program Houserka.

Ma na swym koncie międzynarodowe produkcje dla wytwórni m.in. Salted Music (USA), M.O.D.(CH), SharkArts Records (UK), Pierogi (PL), QPoint (IT), Purple Music (CH), Novika, Natalia Kukulska, Sistars. Jego produkcje znalazły się niejednokrotnie na listach TOP 10 Jamiego Lewisa, Granta Nelsona, Justina Michaela i są chętnie grane przez wielu polskich DJ-ów.

Seb Skalkski jest też autorem muzyki filmowej oraz wielu albumów. Za projekt “Cafe Fogg”, który powstał w hołdzie Mieczyslawowi Fogg’owi zgarnął Fryderyka oraz Złotą Płytę w kategori – plyta klubowa roku 2009. W ubiegłych latach prowadził wykłady z produkcji muzycznej na warsztatach promujących Red Bull Music Academy w Polsce.

Na imprezach miksuje szeroko pojęty house, natomiast jego drugie oblicze to Jamajski Spekulant serwujący na parkietach klubowych brzmienia reggae, dancehall, ragga, dub oraz funk. W styczniu 2003 roku zdobyl pierwsze miejsce w konkursie Warsaw DJ’s Cup.

Swój talent wykorzystuje we własnym studio tworząc różne odmiany muzyki jazzowej, tanecznej i klubowej. Jest też gitarzystą i liderem warszawskiej formacji funk-owej Easy Band All Stars.

Informacje

✔ Startujemy jak zwykle o 21:00, a kończymy skoro świt z ostatnim gościem!
✔ WSTĘP: Do godziny 23 wejście za FREE. Po godzinie 23 wejście 10 zł.
✔ Nad wejściem do klubu czuwa nasz selekcjoner.
✔ Chcesz zarezerwować stolik? Dzwoń śmiało: 785 967 000

__________________________

Till 11:00 p.m. entrance is free. After 11:00 p.m.- 10 zl
There is selection upon the entrance
The Club is opened from 9:00 p.m. till the last guest.
For reservation: 785 967 000