SARSA #zakryjtour2 / Gdańsk / 3.11

SARSA #ZAKRYJTOUR2 2019
3.11.2019 godz. 19:00 (Niedziela), wejście od 18:00
Klub Muzyczny Parlament
Gdańsk

POSŁUCHAJ SINGLA “ZAKRYJ” -> https://youtu.be/1wGKtojNVA

Bilety w cenach:
39 zł ( Pula I ) SOLD OUT
49 ( Pula II )
59 zł ( dniu koncertu )

https://goingapp.pl/evt/2153259/sarsa-zakryjtour2-gdansk-klub-parlament-311

https://ticketos.pl/event/2505

https://abilet.pl/impreza/sarsa-zakryjtour2-2019-5985

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży ( aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Trasa #ZAKRYJTOUR2 jest drugą częścią koncertów jesiennych po wielkim sukcesie trasy w 2018. To właśnie w tych datach usłyszymy utwory z albumu „Zakryj”, których do tej pory Artystka nie grała przed publicznością. Album zadebiutował na 4 miejscu listy OLIS i pozostał na niej przez 36 tygodni. Single z albumu pokryły się platyną ( ZAKRYJ ) i złotem ( TĘSKNO MI, CARMEN ).

Osobisty charakter krążka to jeden z najczęściej wymienianych atutów „Zakryj” w recenzjach. Pierwsze reakcje dziennikarzy są bardzo entuzjastyczne:

„Zakryj” to coś o wiele więcej niż przyzwoita płyta popowa. To naprawdę dobry materiał, który pokazuje, że od debiutu Sarsa stała się o wiele dojrzalszą piosenkarką. Świadomą tego, w jakim kierunku ma podążać jej kariera. Momentami mam wrażenie, że polski pop mocno kuleje, ale krążek „Zakryj” ma szansę polepszyć nadszarpniętą reputację tego gatunku w Polsce – Bartosz Sąder, Onet Kultura

Dużo dobrego trzeba powiedzieć o produkcji i pracy nad refrenami. – Marcin Cichoński, „Wprost”

W produkcje włożono mnóstwo serca, czasu i cierpliwości. W album i każdy poszczególny utwór Sarsa tchnęła cząstkę swojej duszy. Uderza też szczerością i prawdą (…) – Paweł Markiewicz, All About Music

Sarsa zapowiada jesienną trasę klubową
#ZAKRYJTOUR2 w największych miastach w Polsce:

3.11 Gdańsk Klub Parlament
9.11 Lublin Klub 30
10.11 Katowice Klub P23
15.11 Opole NCPP
17.11 Kraków Forty kleparz
22.11 Zielona Góra Kawon
24.11 Częstochowa Klub Politechnik
1.12 Poznań B17
11.12 Warszawa Palladium

SARSA zagra swoje największe przeboje, w tym najnowsze single :

TĘSKNO MI https://youtu.be/b-p319aCGuw
CARMEN https://youtu.be/0hRGcPSFeeg
MOTYLE I ĆMY https://youtu.be/H9JppgiNuVs

Sprawdź album “ZAKRYJ”
ttps://UmusicPL.lnk.to/SarsaTesknoMi
https://SpotifyPL.lnk.to/SARSAzakryj

Zapraszamy do wysłuchania zupełnie nowych, energetycznych oraz poruszających aranżacji numerów Sarsy, które rozbrzmiewać będą w intymnej, klubowej atmosferze.

„Zakryj” to trzeci album w dorobku Sarsy, następca płyt „Zapomnij mi” (2015, platynowa płyta) oraz „Pióropusze” (2017, złota płyta). Premierowe wydawnictwo promują single „Carmen”, „Zakryj” oraz „Tęskno mi”. Autorem sesji okładkowej jest jeden z najbardziej uznanych polskich fotografów, Jacek Poremba. Produkcje muzyczne i styl Sarsy wciąż wyróżniają się na tle innych artystów na rynku polskim. Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producent kreatywny albumu, konsekwentnie pozycjonuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu.